BEZPROBLEMOWE ZWROTY/WYMIANY

Na zgłoszenie masz 14 dni od otrzymania przesyłki, następnie 14 od dnia zgłoszenia na odesłanie go na wskazany poniżej adres. Na dokonanie zwrotu masz w sumie 28 dni od otrzymania przesyłki.

1. Zwracany/wymieniany towar musi być nowy, bez oznak użytkowania.

2. Pobierz z naszej strony formularz odstąpienia od umowy (formularz zwrotu) lub formularz wymiany rozmiaru/koloru zakupionych produktów (formularz wymiany).

3. Zapakuj produkty wraz z formularzem i odeślij na adres korespondencji:

Hungrytee

3 Maja 64/66

93-408 Łódź

4. Po otrzymaniu przez nas przesyłki - możliwie najszybciej zwrócimy Ci pieniądze (maksymalnie 14 dni) lub wyślemy pożądany przez Ciebie produkt.

5. Zgodnie regulaminem sklepu oraz z przepisami ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. poz. 827) art. 38 pkt 5 konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w przypadku towarów, których nie można zwracać ze względów higienicznych lub zdrowotnych - jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

W związku z tym produkty z kategorii bielizna, kolorowe maski itd. nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

REKLAMACJE

Bierzemy pełną odpowiedzialność za oferowane produkty! W przypadku wady produktu wystarczy e-mail na adres [email protected] zawierający zdjęcie wady - nie wymagamy wypełniania żadnych formularzy. Wadliwy produkt wymieniamy niezwłocznie na nasz koszt (włącznie z kosztem dostawy).

Pokryjemy również koszty odesłania wadliwego produktu do nas. Jeżeli wymiana produktu nie będzie możliwa zaproponujemy wybór innego z naszej oferty lub zwrot pełnej wpłaconej kwoty.